Rajd Off-Road

Rajd Off Road

Rajd Off-Road to przede wszystkim próba sprawdzająca umiejętności zachowania się w ekstremalnej sytuacji. Zmagania terenowym samochodem pokazują uczestnikom, że odpowiednie przygotowanie i determinacja umożliwiają pokonanie nawet własnych słabości.

Do dyspozycji uczestników imprezy są 3-4 samochody terenowe wraz z instruktorami, którzy w pierwszej części rajdu prezentują możliwości samochodu i technikę jazdy na specjalnie wyznaczonej i przygotowanej trasie. Następnie uczestnicy samodzielnie pokonują wyznaczone próby, a instruktorzy oceniają ich technikę jazdy i przyznają punkty karne za potrącone lub ominięte elementy utrudniające jazdę. Próba ma charakter zręcznościowy, co gwarantuje jej pełne bezpieczeństwo. 

Istniej możliwość łączenia imprezy Rajd Off-Road z Drive Day z Krzysztofem Hołowczycem, Mini Rajd oraz z wynajęciem symulatorów, dzięki czemu organizator może mieć pewność, że zaproszeni goście nie będą się nudzić czekając na swoja kolej do danej próby. Tak bogaty harmonogram imprezy pozwala uczestnikom zapoznać się z różnymi rodzajami samochodów rajdowych, poznać różne techniki jazdy, spróbować swoich sił za kierownicą prawdziwego samochodu rajdowego i terenowego oraz wcielić się w rolę pilota Krzysztofa Hołowczyca.

 

 

Go to top