Batak

Ścianka Koordynacji Wzrokowo-Ruchowej - BATAK

Ścianka Koordynacji Wzrokowo-Ruchowej to nowatorski sprzęt wykorzystywany pierwotnie dla potrzeb treningu m.in. kierowców F1, piłkarzy, narciarzy oraz elitarnych grup wojskowych. Urządzenie odpowiednio zmodyfikowane, doskonale sprawdza się podczas imprez integracyjnych, imprez BHP, akcji reklamowych oraz pikników rodzinnych na których goście mogą konkurować ze sobą sprawdzając swój czas reakcji oraz indywidualną sprawność motoryczną. Rywalizacja polega na jak najszybszym naciskaniu zapalających się losowo przycisków z diodami LED, sterowanych przez wewnętrzny mikrokomputer.

Ścianka Koordynacji Wzrokowo-Ruchowej to:

  • - urządzenie zaprojektowane do treningu: koncentracji, poprawy czasu reakcji, koordynacji wzrokowo - ruchowej oraz wydolności fizycznej
  • - sprzęt umożliwiający jednoczesny trening psychologiczny i fizyczny w warunkach zbliżonych do realnej sytuacji sportowej/drogowej
  • - nowatorski sposób określania czasu reakcji osób trzeźwych oraz znajdujących się pod wpływem alkoholu
  • - technologia uświadamiająca jak bardzo ważna w czasie prowadzenia pojazdów jest koncentracja kierującego

Cena 2500 zł (netto)

Cena dotyczy jednodniowego (4-6h) udostępnienia urządzenia wraz z obsługą instruktora.

Symulatory

Symulator rajdów Peugeot 206 WRC

Symulatory-4Jedyny tego typu w Polsce symulator zbudowany na bazie oryginalnej karoserii jednego najlepszych samochodów rajdowych na świecie, w oparciu o komputerową grę Colin McRae Rally 4, w której głosu do polskiej wersji językowej użyczył Krzysztof Hołowczyc. Uczestnicy zasiadając w bolidzie mają okazję w wirtualny sposób zmierzyć się z trasami słynnych światowych rajdów. Doskonale nadaje się do przeprowadzenia imprezy w formie zawodów na czas. Symulator posiada setki opcji ustawień trasy, wyboru samochodu i jego ustawień. Samochód może być na imprezę dowolnie obrandowany w barwy organizatora.

Koszt 3 500 zł netto.

 

Formuła 1

Symulatory-2Symulator stworzony na podobieństwo prawdziwego bolidu Formuły 1. Uczestnicy zasiadając w bolidzie mają okazję w wirtualny sposób spróbować swoich możliwości na sławnych torach. Doskonale nadaje się do przeprowadzenia imprezy w formie zawodów na czas. Symulator posiada wiele opcji ustawień toru, wyboru bolidu i jego ustawień. Istnieje możliwość obrandowania symulatora w barwy organizatora.

 

Koszt 3 000 netto.

 

Gry zręcznościowe na symulatorach

SymulatoryGry zręcznościowe na symulatorach dostarczają wielu ciekawych wrażeń uczestnikom, którzy sami na kilka minut stając się kierowcami rajdowymi, pokonują na czas wirtualne odcinki specjalne znanych światowych rajdów. Ten punkt programu można doskonale wykorzystać jako element rywalizacji w postaci konkursu z nagrodami. Symulatory mogą również urozmaicić imprezę z udziałem Krzysztofa Hołowczyca, a wtedy zaproszeni goście maja niepowtarzalna okazję zmierzyć się z mistrzem kierownicy na wirtualnych rajdowych trasach.


Cena za dwuosobowy symulator: 2 500 zł netto.
Symulator 4 osobowy: 4 000 zł netto.

 

Symulator bezpiecznej jazdy (BRD)

SymulatoryImituje w doskonały sposób poruszanie się prawdziwym samochodem w ruchu miejskim i na autostradzie. Uczestnik zasiadający za kierownicą symulatora ma możliwość sprawdzenia swojego zachowania oraz refleksu podczas powstającego na wirtualnej drodze zagrożenia. Urządzenie posiada wiele tras w ruchu miejskim, na drodze lokalnej, autostradzie jak również szeroki wachlarz opcji poruszania się  na placu manewrowym. Próby na symulatorze są bardzo emocjonujące, gdyż uczestnicy biorący udział w zabawie konkurują między sobą w trakcie specjalnie przygotowanych konkurencji jak np. najszybszy czas reakcji, najkrótsza droga hamowania, ekonomiczna jazda itp.

Koszt wynajęcia to 3 000 zł netto za dzień.

 

Symulator zderzeń

SymulatorySymulator Zderzeń jest urządzeniem, pozwalającym dowiedzieć się jak ważne dla kierowcy i pasażerów jest podróżowanie z zapiętymi pasami bezpieczeństwa oraz jakie mogą być konsekwencje braku zachowania podstawowych zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Jednym z elementów konstrukcji symulatora jest fotel kierowcy wyposażony w pasy bezpieczeństwa. Uczestnik badania zjeżdża po pochylni z prędkością 7 km/h, po czym fotel zatrzymuje się gwałtownie, symulując zderzenie czołowe z przeszkodą.

Koszt wynajęcia to 1 500 zł netto za dzień.

 

Symulator dachowania

SymulatorySymulator Dachowania to nowoczesne narzędzie edukacyjne. Składa się z platformy, na której osadzono pięciodrzwiowe nadwozie typu kombi. Ruch obrotowy karoserii wokół osi wzdłużnej zapewnia silnik elektryczny.

Uczestnik próby dachowania w Symulatorze, uświadamia sobie, jak istotne są prawidłowo zapięte pasy bezpieczeństwa przez odtworzenie w kontrolowanych warunkach zjawisk, które towarzyszą ofiarom wypadków drogowych.

Koszt wynajęcia to 4 500 zł netto za dzień.


Istniej możliwość łączenia imprez z innymi imprezami w ofercie.

Go to top