Usługi dodatkowe

Aby zapewnić naszym klientom maksimum komfortu i dobrej zabawy, proponujemy szereg usług dodatkowych. Nasza oferta sprawi, że nasi goście wyniosą z imprezy możliwie najlepsze wrażenia, które na długo pozostaną w ich pamięci.

Catering

Ważnym punktem podczas całodziennej lub nawet kilkugodzinnej imprezy jest ciepły posiłek oraz dobra kawa i przekąski. Taki plenerowy poczęstunek przygotowywany jest przez renomowaną restaurację, specjalnie dla Państwa. Dla pełnej wygody zapewniamy namioty ze stolikami, dodatkowo ogrzewane w zimne i wietrzne dni. Serwowane menu ustalamy według sugestii naszych klientów. 
Cena ok. 100 zł/os.

Usługi towarzyszące

Służymy pomocą przy rezerwacji hotelu, wynajęciu autokaru, organizacji kolacji i spotkań z udziałem Krzysztofa Hołowczyca i gości specjalnych. Spotkania mogą być połączone z prelekcją autorską Krzysztofa Hołowczyca, prezentacją zdjęć i filmu z całego dnia oraz z uroczystym wręczeniem dyplomów i nagród zdobytych w zorganizowanych konkursach.

Dyplomy, certyfikaty

Uzupełnieniem naszej oferty jest możliwość zamówienia okazjonalnych dyplomów i pamiątek dla uczestników imprezy. Mogą być one ozdobione wizerunkiem samochodu rajdowego, autografem Krzysztofa Hołowczyca, czy logiem Państwa firmy. Każdy z uczestników imprezy może też otrzymać książkę pt. "Piekło Dakaru" autorstwa Krzysztofa Hołowczyca, opatrzoną dedykacją i własnoręcznym podpisem. Dzięki takim sportowym pamiątkom impreza jeszcze przez długi czas pozostanie w pamięci uczestników imprezy. Ceny oraz rodzaj pamiątek, do uzgodnienia.

Dodatkową pamiątką dla Państwa Gości może być certyfikat uczestnictwa w imprezie podpisany przez Krzysztofa Hołowczyca. 

Nagrania wideo

Oferujemy profesjonalną obsługę wideo z imprez. Dzięki kamerom on-board i doświadczonym operatorom, powstaną wysokiej jakości nagrania. Zapewniamy montaż i przygotowanie materiałów wido. Dokumentacja filmowa będzie doskonała do analizy przejazdów, promowania rajdowej kariery, a także publikowania na mediach społecznościowych. Usługa ta jest również idealna dla firm organizujących eventy, które chcą uwiecznić wyjątkowe chwile i wzmocnić wizerunek marki.

Bezpieczeństwo imprez

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze imprezy były bezpieczne. Cała trasa przejazdu zabezpieczona jest przez doświadczony personel, którego członkowie wyposażeni są w łączność radiową. W pogotowiu jest również ambulans zabezpieczenia medycznego.

Samochód rajdowy wyposażony jest w profesjonalną klatkę bezpieczeństwa, sportowe fotele kubełkowe, sześciopunktowe pasy bezpieczeństwa i automatyczny system gaśniczy. Doskonałe umiejętności Krzysztofa Hołowczyca stanowią tu dopełnienie środków bezpieczeństwa.

Ponadto każda impreza posiada wykupioną polisę ubezpieczeniową. Osoby biorące udział w jeździe rajdowej z Krzysztofem Hołowczycem, podpisują stosowne oświadczenie woli w zakresie odpowiedzialności za ewentualne szkody. Bezpieczeństwo wszystkich uczestników imprezy jest dla nas priorytetem.

Go to top