Rajd nawigacyjno-przeprawowy

Rajd nawigacyjno-przeprawowyRajd nawigacyjno-przeprawowy jest całodzienną imprezą, podczas której uczestnicy wcielają się w rolę kierowcy oraz pilota rajdowego. Pod okiem instruktora zapoznają się ze specyfiką jazdy samochodem terenowym, a także z zasadami posługiwania się książką drogową.

Po części szkoleniowej przychodzi czas na prawdziwe wyzwania. Uczestnicy dobierają się w dwuosobowe załogi: kierowca i pilot i startują w rajdzie. Na trasie muszą zmierzyć się między innymi ze stromymi podjazdami i zjazdami; przejazdem przez miękki, bagnisty teren, podczas którego przyda się umiejętności użycia wyciągarek i trapów.

Wiele emocji wyzwoli także budowa mostu z drewna podczas przejazdu przez rów, jazda precyzyjna po drewnianych balach, a także przeprawa przez wodę. Tak jak w prawdziwych rajdach przeprawowych, w najtrudniejszych miejscach na trasie znajdują się pieczątki, które zawodnicy muszą przystawić na karcie drogowej.

Gwarantowana mocna dawka adrenaliny, zdobycie cennych umiejętności, a dla najlepszych zwycięskie puchary. Zmagania terenowym samochodem pokazują uczestnikom, że odpowiednie przygotowanie i determinacja umożliwiają pokonanie nawet własnych słabości.

 

 

Go to top